НовиниПолітика

Представник руху “Чесно” працює в передвиборчому штабі херсонського осередку “ОПЗЖ”

Представник руху “Чесно” та організації “Інститут масової інформації” у Херсоні Сергій Нікітенко працює в штабі політичної партії “Опозиційна платформа — За життя”. Про це повідомили джерела в політсилі.

Варто зазначити, що рух “Чесно” на своєму офіційному сайті заявляє, що надає громадянам “об’єктивну, неупереджену та точну інформацію про політиків та партії”. Про яку об’єктивність може йти мова від Сергія Нікітенко, можна лише здогадуватися.

на фото: спілкування представника “Чесно”

Варто зазначити, що представник руху “Чесно” є власником інформаційного агентства “МОСТ”, де час від часу публікуються дослідження ЗМІ під час передвиборчої кампанії — згадування кандидатів, ознаки замовних публікацій тощо. Проаналізувавши останні звіти Нікітенко, можна побачити, що в них немає жодної згадки про піар та замовні публікації від Михайла Опанащенко. Так звані “дослідення” та матеріали представника “Чесно” у Херсоні та інших організацій направлені проти конкурентів “його кандидата” на посаду міського голови. Що свідчить про маніпулювання та використання репутації громадських організацій, які аналізують хід проведення виборів на власну користь.

Окремо додамо, що Сергій Нікітенко є негласним очільником прес-служби міської ради та навіть займає в адмінбудівлі окремий кабінет. На якій підставі, невідомо. Цю інформацію підтвердили й ряд депутатів Херсонської міськради. Також Нікітенко прославився судовим процесом за позовом голови облради Владислава Мангера про спростування недостовірної інформації.

Мова йде про фільм “Хто ви, містер Мангер?”, де автор Сергій Нікітенко заявив про кримінальне минуле чиновника та зв’язки зі злочинним світом. Натомість, на засіданні суму Нікітенко заявив, що в його фільмі Владислав Мангер є вигаданим персонажем. Наразі адвокат Мангера Дмитро Ільченко подав ще один позов на представника руху “Чесно” щодо захисту репутації Владислава Мангера. Що саме намагаються спростувати в судовому порядку, невідомо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close