Новини

Представники “За майбутнє” у Херсонській міськраді намагаються зірвати опалювальний сезон

Представники партії “За майбутнє” у Херсонській міськраді Олег Романюк та Віталій Богданов намагаються зірвати опалювальний сезон. Зараз депутати розглядають зміни до бюджету, де заплановано виділити КП “Херсонтеплоенерго” 10 мільйонів гривень на погашення боргів за електроенергію та газ.

Однак згадані обранці, які утворили групу “За майбутнє” виступають проти виділення цих коштів. Зокрема, Віталій Богданов заявив про те, що комунальне підприємство займається розкраданням кредиту від Світового банку. Однак інші депутати та т.в.о. заступника міського голови Олени Мазур, “Херсонтеплоенерго” не є розпорядником коштів, а лише технічним учасником.

“Слова про 660 млн гривень є маніпуляцією. Використано наразі лише мала частина коштів. Інші не витрачаються. Всі кошти лежать на рахунку Світового банку. І зараз стоїть питання про заміну всіх теплових мереж, або повернути кошти банку через те, що ми не можемо погасити борги”, – каже Мазур.

Її підтримав депутат Євген Назарян. За його словами, всі тендери на проведення робіт виконує саме Світовий банк. Наразі розгляд змін до бюджету продовжується. Чи буде зірвано опалюваний сезон через маніпуляції окремих політиків, залишається питанням.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close