Новини

Прокуратура Херсона передала до суду провадження по привласненню коштів на реконструкції освітлення по проспекту Ушакова

Херсонська прокуратура передала до суду кримінальне провадження за фактом заволодіння фізичною особою-підприємцем коштами, виділеними місцевим бюджетом на реконструкцію зовнішнього освітлення по проспекту Ушакова. Про це повідомляє прес-служба відомства. Нагадаємо, що раніше підприємцю було повідомлено про підозру.

Підозрюваний у 2017 році, уклав договір підряду на виконання робіт з реконструкції зовнішнього освітлення по проспекту Ушакова, ціна договору – більш ніж 180 тис. грн.

Слідство показало, що підприємець вніс до актів приймання виконаних робіт завідомо неправдиві відомості із зазначенням завищених та непідтверджених сум витрат. Отримавши гроші, підозрюваний припинив підприємницьку діяльність, чим завдав комунальному підприємству-замовнику матеріальну шкоду в сумі майже 110 тис. грн.

«Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України. Йому загрожує  позбавлення волі  на строк до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років», – зазначили у прокуратурі.

Прізвище підприємця правоохоронці не називають. Зазначимо, що за даними порталу державних закупівель «Prozorro», реконструкція зовнішнього освітлення по проспекту Ушакова коштувала 1,1 млн гривень. Тоді КП «Херсонміськсвітло» підписала договір із київською фірмою ТОВ «СЕА Електротехніка». Чи будуть притягнені до відповідальності посадові особи КП «Херсонміськсвітло», невідомо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close