Новини

Прокуратура повідомила про підозру черговому підприємцю, який завдав збитків бюджету Херсона

Про підозру повідомили підприємцю, який відповідав за технічний нагляд під час виконання робіт з реконструкції басейну однієї із шкіл міста Херсона. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області. 

“Установлено, що приватний підприємець, який виконував роботи з реконструкції басейну, уклав договір підряду з підприємством, що мало здійснювати технічний нагляд за виконанням робіт. Службова особа, відповідальна за здійснення технічного нагляду, через неналежне виконання своїх обов’язків, несумлінно перевірила об’єми фактично виконаних робіт і затвердила акти їх приймання, до яких підрядник вніс неправдиві відомості із завищенням об’ємів фактично виконаних будівельних робіт”, – повідомили у прокуратурі.

Підприємця підозрюють у службовій недбалості, що завдало збитків державним інтересам. Причому сума збитків склала більше 105 тисяч гривень. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді обмеження волі до 3 років з позбавленням права займати певні посаді чи займатись певною діяльністю. У якій саме школі відбувалася така реконструкція басейну, у прокуратурі не повідомили. Нагадаємо, що справу про привласнення 900 тисяч гривень на реконструкції басейну у школі №46 передали до суду. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close