Новини

Прокуратура відкрила кримінальне провадження на голопристанських чиновників

На чиновників голопристанського центру обслуговування закладів освіти району та районної лікарні прокуратура відкрила кримінальне провадження. Про це стало відомо журналістам видання “Мій Херсон” з власних джерел.

Провадження відкрито за фактами зловживання службовим становищем при проведенні тендерних закупівель в інтересах “своїх” компаній та підприємців. Досудовим розслідуванням будуть займатися слідчі Голопристанського відділення поліції.

Підставами для відкриття справи, зокрема, висновки Держаудитслужби після проведення моніторінгу ряду закупівель. Перевірка виявила порушення при складанні чиновниками тендерної документації. В результаті таких махінацій, підряди отримували компанії, які запропонували вищі ціни. Пропозиції фірм, які були нижчими, ніж переможця торгів, відхилялися тендерним комітетом.

Окремо варто відзначити компанію ПП “Еліт-буд”, яка за майже два роки встигла отримати від центру обслуговування закладів освіти Голопристанського району підрядів на загальну суму більше 5 млн гривень. Директором фірми є Вадим Дробишевський — син очільник комунального підприємства “Обрій” Голопристанської райради.

Лідером з отримання підрядів є ФОП Євген Курський, який переміг у 16 тендерах на суму майже 15 млн гривень. За даними аналітичної системи “Youcontrol”, Курський бере участь лише у закупівлях центру обслуговування закладів освіти Голопристанського району.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close