Новини

“Протеже Молнар” Стремоусов пройде стажування у херсонському управлінні транспорту

Інформацію про призначення провокатора Кирила Стремоусова в управління транспорту Херсонської міськради підтвердили наші джерела. За нашою інформацією, він вже подав заяву до кадрового відділу. Стажування Стремоусова має розпочатися з 4 лютого. Однак, він не подав всі необхідні документи.

Лобією призначення Кирила Стремоусова начальниця відділу доріг управління транспорту Наталя Молнар. Телеграм-канал “Політика.Ks” повідомляє про можливе призначення блогера та екс-кандида в нардепи Валерія Кулєшова. На яку посаду, джерело не повідомляє.

Зазначимо, що дружина Валерія Кулєшова нещодавно стала робітницею комунального підприємства “Херсонкомунтранссервіс”. Про це вона навіть вказала на своїй сторінці у соцмережах, але згодом Марія Кулешова прибрала цю інформацію. Зникли й нещодавні її фото з Китаю, куди вона поїхала разом із своїм чоловіком та згаданим раніше Кирилом Стремоусовим. Нагадаємо, що КП “ХКТС” наразі очолює протеже Наталі Молнар – Павло Ткаченко. За нашою інформацією, саме чиновниця міськради лобіювала його призначення на керівну посаду.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close