Новини

Призначення голів РДА на Херсонщині погоджувалося с Гусєвим за гроші?

Призначення голів районних адміністрацій погоджувалось з Юрієм Гусєвим за гроші через СБУ. Про це заявив журналіст видання «Depo» Іван Приходько. Перепалка між ним та головою Херсонської ОДА сталася у коментарях під дописом нардепа Олександра Дубинського про призначення останнього відповідальним за обласний осередок «Слуги народу».

Призначення голів РДА на Херсонщині погоджувалося с Гусєвим за гроші?«Почему? Вы же нихрена не сделали. Оставили гордеевских и булюковских замов крышевать все старые схемы. Бутрий (Гордеева), Чабан (Булюка). Схемы по апк – Паливода. Схемы по медицине – Короленко. Вы все факты прекрасно знаете, ваш советник Ковалев о них не раз писал. Чего стоит одно восстановление в должности Пастуха. Главы всех РГА через сбушников за $ вами согласованы и успешно назначены. Так что не нужно строить из себя белого и пушистого. Был шанс – поменять всех, но бабло победило…», – пише Приходько.

Нагадаємо, що Олександра Дубинського призначено відповідальним за «Слугу народа» на Херсонщині. За інформацією телеграм-каналу «Політика.Ks», рішення президентської політсили викликало занепокоєння у місцевих так званих політичних еліт. Зокрема у заступника голови облради Віталя Булюка, який вже почав продавати місця у виборчих списках «Слуги народу» на виборах до Херсонської та обласної рад.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close