Новини

Путін – зло: Херсонська міськрада висловилась щодо заяв президента країни-агресора

Володимир Миколаєнко під час продовження засідання сесії міськради зачитав своє звернення, де жорстко засудив висловлювання очільника країни-агресора Володимира Путіна. Нагадаємо, що останній нещодавно вкотре заявив, що Причорморья «ісконно російськими територіями».

Міський голова Херсона у своєму зверненні заявив, що «Росія — це зло», а російські території — це болота під Москвою. Миколаєнко зазначив, що це його особисті висловлювання, але він ставить це на голосовування.

“Все інше – це території, якими московити заволоділи завдячуючи власній тваринній жорстокості і підступності. Порушуючи домовленості, нехтуючи обіцянками, використовучи моменти слабкості сусідів, власноруч створюючи внутрішні кризи в сусідніх державах, вони зуміли побудувати велику імперію. Велику за розмірами, я маю на увазі. Ця імперія стоїть на кістках. На кістках мілйонів людей, чиї життя не значили для московитів нічого. Це кістки і наших предків також”, – йдеться у зверненні.

Окремі депутати відзначили занадто жорсткі формулювання у зверненні та заявили, що будуть голосувати лише після корегування деяких фраз. Зокрема, Володимир Миколаєнко переписав слова «Росія — це зло» на «Путін — це зло».

«Думаю, що всі підтримають, але давайте без таких слів как «збоченці»», – заявив Богданов.

Після провалу голосування (27 голосів), депутати підпримали поіменне голосування. Деякі обранці почали витягати картки для голосування та навіть покидати сесійну залу. Зокрема, свої місця покинули Артем Кияновський та Єгор Устинов.

В результаті поіменного голосування 33 депутати підтримали звернення. Утримався лише Дмитро Ільченко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close