Новини

Питання бази морської піхоти у Скадовську винесуть на розгляд депутатів Херсонської облради

Президія Херсонської облради підтримала винесення проекту рішення про передачу бази КП «Білі крила» у власність Міністерства оборони України. Про це повідомив у соцмережах депутат Микола Ставицький.

«Дане питання є дуже важливим, тому що саме у Скадовську базується бойовий підрозділ морської піхоти, розміщений на Херсонщині для відбиття агресії російської федерації з боку окупованого Криму», – пише Ставицький.

Включення проекту рішення підтримали 15 членів президії. Зазначимо, що пленарне засідання сесії облради має відбутися 20 грудня. Нагадаємо, що навколо бази морської піхоти нещодавно розгорівся скандал. Жахливий стан «Білих крил» у Скадовську показали журналісти одного з центральних телеканалів. Після цього Міноборони заявило, що мають намір провести ремонт бази власним коштом, але для цього необхідно передати майновий комплекс у власність відомства.

Нагадаємо, що раніше члени депутатської комісії облради з питань управління комунальної власності не підтримали даний проект рішення. Не вистачило одного голосу. Тоді не голосували депутати Ігор Дроговоз, Василь Рудик (РПЛ) та Олександр Синенко (Наш край). Останній, за словами активістів, заявив про необхідність збереження дитячої бази відпочинку. Але як приймати дітей при жахливому стані комплексу, його, судячи з усього, не цікавить.

Також активісти неодноразово заявляли, що Синенко лобіює інтереси голови обласного осередну фракції “Наш край” та заступника очільника облради Віталія Булюка. За вказівкою останнього збирали сесії міськради Скадовска, де місцеві депутати намагалися виступити проти бази морпіхів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close