НовиниПублікації

Рік закінчення експлуатації херсонського сміттєзвалища – 2017-й, а воно все працює

Ще в 2017 році в Херсоні піднімалося питання строку дійсності документів, за якими працює Херсонське сміттєзвалище. На той час член громадської ради при Херсонському міському голові та громадський діяч, а  наразі депутат VIII скликання Херсонської міськради Андрій Ткаченко переконував, що документи, на підставі яких працює «Херсонське міське звалище твердих побутових відходів», мають серйозні різночитання, а достовірність інформації про кількість відходів, прийнятих сміттєзвалищем, викликає сумніви.

Ним було проаналізовано документи, на підставі яких працює сміттєзвалище й виявлено ряд розбіжностей та можливі факти підроблення дозвільної документації. Андрій Ткаченко звертався із заявою по факту підробки документів до Національної поліції. Чи було порушено провадження та притягнуто винних до відповідальності – нам достеменно не відомо.

Однак відповідно до наданої ним інформації – дуже багато питань постає до взагалі можливості прийняття відходів саме на це звалище. Відповідно до паспорту, рік початку експлуатації звалища – 1968-й, а рік закінчення експлуатації – 2017-й! (https://nikcenter.org/newsItem/38081)

Пройшло вже 4 роки, а сміттєзвалище й далі продовжує працювати та приймати тонни сміття (офіційно чи не офіційно – це питання).

До речі, екологи ще з середини 80-х років б’ють на сполох із приводу того, що частина міського сміттєзвалища в Херсоні знаходиться над родовищем підземних вод.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close