НовиниСПЕЦТЕМА: Чорногорське сміття у Херсоні

СБУ допитала депутата Херсонської міськради та директора комунального підприємства

Продовжується розслідування скандального кримінального провадження по факту незаконного завезення небезпечного вантажу (піску) з Чорногорії. Як заявив у соцмережах депутат міськради Віталій Богданов, Служба безпеки України терміного вилучила всі протоколи засідань депутатської комісії з питань ЖКГ.

Також було допитано Сергія Собчука — голову комісії та директора нового комунального підприємства «Екополіс», яке має замінити на міському звалищі скандальне ТОВ «ТД Ітака».

Нагадаємо, що раніше правоохоронці встановили, що гарантійний лист з підписом Володимира Миколаєнко відправляв до Чорногорії директор комунальної установи «Херсонський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» Антон Єфанов. Інформацію про відправлення підтвердив й представник перевізника у Херсоні на допиті у поліції. Також є відповідна накладна поштового відправлення з підписом відправника. 

Варто зазначити, що сам Володимир Миколаєнко раніше заявив, що гарантійний лист з його підписом було підроблено та міська влада не має жодного відношення до афери с чорногорським піском.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close