Новини

Секретар Херсонської міської ради судитиметься з Алісою Вербицькою

Скандал, який розгорівся навколо начальниці управління комунальної власності Аліси Вербицької, набирає все більших обертів. 

Нагадаємо, секретар міської ради Олена Урсуленко заявила, що начальниця вищевказаного управління підробила проект рішення про приватизацію 87 приміщень. Щоб з`ясувати обставини такої приватизації, Урсуленко надсилала звернення до управління, проте все марно.

Та на цьому секретарка Херсонської міської ради вирішила не зупинятися. Вона звертається до суду, аби визначити протиправними дії Вербицької, а також зобов`язати її в наданні інформації та документів запитуваних в депутатських зверненнях. 

“Жодної вичерпної відповіді від начальника управління комунальної власності Аліси Вербицької на мої звернення так і не надійшло. Чекати більше не буду. Тепер тільки суд! Плюс ще одна Позовна заява про захист прав депутата на звернення та невiдкладний прийом”,- йдеться у дописі Олени Урсуленко.

До речі, депутати Херсонської міськради звернулися до Держаудитслужби з проханням провести аудит діяльності управління комунальної власності.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close