Новини

Селища Херсона досі не прибирають і не косять бур’ян, бо немає рішення сесії

Приміські селища та села Херсонської громади комунальні підприємства обслуговували лише взимку, а весною та зараз вони самі по собі

Це означає, що Антонівку, Степанівку та Інженерне не прибирають, там не косять бур’ян, не вивозять сміття зі сміттєзвалищ тощо. Так сталося, що досі міськрада не прийняла відповідне рішення й не передбачила фінансування.
Тільки 9 червня на засіданні постійної комісії з питань конкурентоспроможності міськради Херсона розглянули відповідні проекти рішень, які виносяться на розгляд засідання сесії міської ради 18 червня.
Серед підтриманих комісією питань були проекти про внесення змін до статутів комунальних підприємств, які здійснюють свою діяльність із обслуговування територій смт Антонівка, села Степанівка та Інженерне лише взимку. Про це повідомила міськрада.
У разі підтримки цього питання й на сесії відповідні комунальні підприємства зможуть розширити свою діяльність та прибирати територію в будь-яку пору року, що допоможе підтримувати чистоту дитячих майданчиків, виконати покіс трави, прибирання сухостою, сміття із зупинок.
Та певно треба поквапитися, а то скоро й зима прийде, а необхідність голосування пропаде, і селища та села так і будуть занедбані.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також

Close
Back to top button
Close
Close