Новини

Що відомо про новопризначену першу заступницю голови Олешківської міської ради

В Олешківській міській раді відбулася перша сесія за участю нової каденції. Нагадаємо, наступні 5 років в місті Олешки керуватиме екс-заступник голови ХОДА Євген Рищук.

Визначилися там вже і з першим заступником. Так, правою рукою Рищука стане всім відома особа – Тетяна Гасаненко.

Дякую за пропозицію працювати разом Євгену Миколайовичу Рищуку,  дякую за довіру депутатському корпусу Олешківської міської ради. Я знаю, що легко не буде. Але ж людина, яка хоче зрушити гору, починає з переміщення маленьких камінців. Тільки разом,  в тісній співпраці ми зможемо повернути довіру до влади”,- написала Гасаненко на особистій сторінці у Фейсбук. 

Зазначимо, у минулому Тетяна Гасаненко – заступник голови Іванівської районної держадміністрації, голова Голопристанської РДА, а також депутат Херсонської облради. 

За даними порталу “Bihus. декларації”, пані Тетяна має житловий будинок у селі Нововасилівка Іванівського району. Крім цього 7 земельних ділянок, чотири з яких зареєстровані на її чоловіка Віталія Гасаненка. 

Вказано в декларації і наявність одного магазину та одного кафе. І все це також зареєстровано на чоловіка. 

Щодо транспортних засобів, то сім’я Гасаненко має всього одне авто CHEVROLET LACETTI 2006 року випуску. Придбано пані Тетяною у 2009 році за 86 500 гривень. 

Доходи у сім`ї Гасаненко немаленькі. Лише за 2019 рік Тетяна Василівна задекларувала власних доходів на 414 509 гривень. 

Чоловік Віталій Гасаненко займається підприємницькою діяльністю. За минулий рік він заробив 42 197 гривень. Має сім`я і грошові активи у розмірі 10 тисяч доларів. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close