Новини

Скандал з інтимною перепискою очільника Голої Пристані продовжується

У Голій Пристані продовжується скандал з інтимною перепискою голови Голопристанської ОТГ Олександра Бабича та депутаткою обласної ради та екс-очільницею райадміністрації Тетяни Гасаненко продовжується. Бабич записав відеозвернення до мешканців громади, де заявив, що фото телефону Гасаненко є фейком. Також він зазначив, що викривальні публікації — частина чорного піару від конкурентів на майбутніх місцевих виборах.

Натомість, Костянтин Риженко, який у соцмережах оприлюднив переписку між Бабичем та Гасаненко, заявив, що готовий до позову до суду від голови Голої Пристані. Він іще раз підкреслив, що фото були зроблені під час засідання сесії обласної ради та оприлюднив метадані опублікованих фото.

Скандал з інтимною перепискою очільника Голої Пристані продовжується Скандал з інтимною перепискою очільника Голої Пристані продовжується

Нагадаємо, що вчора у соцмережах була оприлюднена переписка Олександра Бабича та депутатки облради Тетяни Гасаненко, з якої стало відомо про те, що вони є коханцями. Реакція чоловіка Гасаненко та дружини Бабича досі невідома.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close