Новини

Скандальний мостоперехід: Херсонська ОДА намагається розірвати договір з генпідрядником

На 23 липня призначене засідання Господарського суду Херсонської області за позовом ПАТ “Укратоменергобуд”. Як вказано у відповідній судовій ухвалі, генпідрядник скадального довгобуду — мостопереходу намагається скасувати правочин обладміністрації щодо розірвання договору.

Як стає зрозуміло з тексту документу, Департамент будівництва інфраструктури ще у січні цього року намагається в односторонньому порядку відмовитися від послуг “Укратоменергобуду”. Окрім того, підрядник мостопереходу у квітні цього року відсудив у обладміністрації 1,3 млн гривень — борг за виконані роботи.

Варто нагадати, що представники ПАТ “Укратоменергобуд” раніше заявили про наміри обласної влади розірвати договір на будівництво мостопереходу. Вони вважають, що таким чином керівництво Департаменту інфраструктури намагається завести на обʼєкт “свою” компанію.

Водночас, голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв та його заступник Сергій Козир заявили про те, що мостоперехід буде побудований кредитним коштом Європейського банку реконструкції та розвитку. Однак конкретні дати очільники обладміністрації не називають.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close