Новини

Стіни херсонського «Ілюзіону» стануть місцем для проекційного шоу

Зробити проекційне шоу на стінах колишнього кінотеатру «Ілюзіон», який із скандалом віддали в оренду приватній компанії, хоче громадський та культурний діяч Леонід Єжуров. Про це він написав у соцмережах.

«Друзі, є гостре бажання зробити проекційне шоу (відеомеппінг / відеомаппінг) на стінах Ілюзіону (кінотеатр закритий, але стіни його доступні для нас, тим більше що ми до них навіть не торкаємося). Шукаю однодумців, тих, кому цікаво спробувати себе в цьому ключі, ще краще якщо є якийсь в даній області (але думаю таких майже немає, тому будемо пробувати разом)», – пише Єжуров.

Варто відзначити, що зараз комплекс кінотеатру «Ілюзіон» орендує фірма ТОВ «Строй-гіпс», а сама його передача викликала ряд скандалів в 2018 році. Обласна рада, незважаючи на заклики активістів зберегти цільове призначення будівлі – культурно-історичний об’єкт, вирішив віддати підприємству територію під забудову.

Ряд ЗМІ пов’язував тоді компанію «Строй-гіпс» з тодішнім заступником директора «Укрспецекспорт» (компанія, що входить з концерн «Укроборонпром», що займається експортом зброї і військової техніки за кордон) Рустамом Тедіашвілі і особисто з главою обласної ради Владиславом Мангер. Зв’язок з останнім показує і аналітична система «Youcontrol» через ряд херсонських фірм, зареєстрованих в квартирах, і номери телефонів, зазначених при реєстрації. Також компанія «Строй-гіпс» пов’язана з головою депутатської комісії облради з питань архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Віктором Деркачем. Бенефіціар орендаря «Ілюзіону» Костянтин Котанов володіє фірмою ТОВ «Фінансова компанія« Адамант », де директором вказана якась Вікторія Кручиненко. Ця ж особа керує одним з підприємств Деркача – ПВКФ «Сталкер-Два».

У жовтні з`явилася інформація, що «Ілюзіон» мають намір продати ТОВ «Строй-гіпс», але проект рішення включили у порядок денний засідання сесії обласної ради. Саме питання стало причиною складення повноважень голови депутатської комісії з питань комунальної власності з Юрія Рожкова.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close