Новини

Стрілянина у херсонському прес-клубі: відома дата наступного засідання суду

На 20 листопада призначене чергове засідання Херсонського міського суду по кримінальному провадженню за фактом стрілянини та хуліганських дій у прес-клубі «Новий день». Про це повідомляє портал «Судова влада». Нагадаємо, що події у прес-клубі відбулися 18 січня цього року підчас прес-конференції, яку зібрали одеські активісти за фактом зловживання та корупції чиновників Чорноморського управління Укртрансбезпеки. 

Тоді в приміщення клубу увірвалися декілька молодиків на чолі з відомим провокатором Кирилом Стремоусовим. Вони спровокували конфлікт, розпилили газовий балончик. Невідомий розпочав стрілянину з травматичного пістолета.

Як зазначено на порталі «Судова влада», обвинуваченими по даній кримінальній справі проходять Кирило Стремоусов, Владислав Мовенко та Ярослав Захаров – брат громадського інспектора Інспекції з благоустрою Херсона Руслана Захарова.

Представляти прес-клуб «Новий день» буде головний редактор газети Анатолій Жупина. Постраждалими по справі проходять херсонські журналісти Дмитро Кулаков, Олександр Корняков, Євгенія Попенко та Віра Подлєсная. Варто зазначити, що раніше обвинувачуваного Стремоусова суд відправив під домашній арешт, який не було подовжено.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close