Новини

Суд над херсонським депутатом знову перенесли

Сьогодні відбулося чергове судове засідання по трьом кримінальним справам відносно депутата Дніпровської районної роди Херсона Олександра Власова. Сам обвинувачений до суду прийшов. А ось свідки, яких мали заслухати, на засідання не з’явилися. Наступне засідання призначено на 29 листопада.

Нагадаємо, що Олександр Власов проходить обвинуваченим по кримінальним справам за фактами нанесення тілесних ушкоджень активісту «Цивільного корпусу «АЗОВ» Вадиму Кравченко, розбійний напад на голову місцевого осередку «Правого сектора» Наталю Вотейчкіну та підробки медичної довідки для уникнення покарання за водіння автівкою в нетверезому стані.

Конфлікт із Вадимом Кравченко стався у грудні 2015 року. Тоді Власов відкусив шматок вуха постраждалому та намагався видавити око. Тоді причиною пригоди стала інформація, яку отримав Кравченко, про проплачений мітинг перед міською радою, який організовувала організація «Комітет народного контролю», членом якої є Олександр Власов. Розбійний напад на Наталю Вотейчкіну стався у серпні минулого року в офісі «Херсонської самооборони». Обвинуваченою по цьому провадженню є й дружина депутата райради Лілія Якубсон. Вона разом із чоловіком увірвалися вночі до приміщення та побили голову осередку «Правого сектора», вкрали мобільний телефон та оргтехніку.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close