Новини

Суд по кримінальній справі директора Департаменту фінансів Херсонської міськради знову перенесли

В черговий раз перенесли судове засідання по кримінальній справі проти директора Департаменту фінансів та депутата міськради Романа Підперигори. Обвинувачений не зʼявився до суду. За словами однієї з трьох адвокатів чиновника, Підперигора з 18 січня перебуває на лікарняному.

«Я надаю копію амбулаторної картки. Діагноз свого підзахисного я знаю, але не буду говорити, бо це конфіденційна інформація», – заявила адвокат Підперигори.

Суддя Херсонського міського суду Наталя Стамбула призначила наступне засідання по даному провадженню на 17 березня. Варто зазначити, що Романа Підперигори не було й на сьогоднішньому позачерговому засіданні сесії міськради. Але за словами його колег по депутатському корпусу, чиновник був зранку на робочому місці.

Суддю Наталю Стамбулу журналісти сайту «Мій Херсон» попросили прокоментувати заяви активістів «Народного контролю» про хабар у розмірі 5 тисяч долларів США за кожне перенесення судового засідання від Підперигори.

«Я не буду нічого коментувати відносно справи, бо немаю права. А заяви про хабар — нісенітниця», – заявила Стамбула.

Нагадаємо, що Романа Підперигору затримали під час передачі хабаря у сумі 3 тисячі доларів колишньому начальнику Управління захисту економіки області Артему Антощуку. За ці кошти Антощук мав припинити перевірку можливих фактів корупції у міській раді. У обвинувальному акті вказано, в чиїх інтересах давах хабар Підперигора – «регіоналки» Альони Ротової та ПП «Блага», яка отримала тоді підряд від Департаменту ЖКГ на суму більше 5 мільйонів гривень.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close