Новини

Суд продовжив термін досудового розслідування відносно посадовців КП “Парки Херсона”

Суддя Херсонського міського суду Галина Радченко продовжила термін досудового розслідування кримінальної справи відносно посадових осіб КП “Парки Херсона”. Відповідна ухвала від 25 листопада опублікована в реєстрі судових рішень. Суддя задовільнила доопрацьоване клопотання правоохоронців про продовження терміну розслідування провадження до 27 травня наступного року.

В ухвалі вказано, що слідство вже вилучило ряд документів у КП “Парки Херсона”, підприємства “Херсон буд капітал” та ФОП Ганна Милованова. Також були проведені допити свідків, огляд будівель “Зеленого театру” у Шевченківському парку та офісу комунального підприємства. Призначено будівельно-технічну та економічну експертизу.

Нагадаємо, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом розтрати службовими особами КП «Парки Херсона» бюджетних коштів при проведенні господарських взаємовідносин з суб`єктами господарювання. За матеріалами слідства, КП «Парки Херсона», яке очолює депутат міськради Сергій Білоковиленко, замовило у ТОВ «Юг Пісок» (наразі ТОВ «Херсон Буд Капітал») реконструкцію неіснуючої взагалі системи опалення приміщення, в якому знаходиться комунальне підприємство. Обійшлись такі роботи у 131 тисячу гривень. Також під приціл правоохоронців потрапив факт можливої розтрати коштів під час поточного ремонту фасаду «Зеленого театру».

27 листопада спливав термін досудового розслідування даного кримінального провадження. Перше клопотання правоохоронців про продовження розслідування суддя Радченко не задовільнила та повернула на доопрацювання.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close