Новини

Суд закрив під домашній арешт підпалювачів синагоги у Херсоні

Суд обрав міру запобіжного заходу двом молодикам, які спробували підпалити херсонську синагогу 20 квітня. Як повідомляє портал «Судова влада», молодики до 9 липня перебуватимуть під домашнім арештом.

Також на них покладено обовʼязки не залишати місце проживання, прибувати за першою вимогою до суду, слідчого або прокурора, не відлучатися з Херсона без відповідного дозволу та здати на зберігання слідчому документи, що посвідчують особу.

«З подання слідчого вбачається, що дана подія сталася 20 квітня 2020 року близько 02-30 години ночі по вулиці Театральній. Двоє підозрюваних, переслідуючи прямий умисел, направлений на умисне пошкодження чужого майна шляхом підпалу на грунті національної та релігійної нетерпимості, прибули до Херсонської іудейської релігійної громади та за допомогою запальнички підпалили кожен по пляшці заздалегідь заготовленої запалювальної суміші, кинули їх у фасад будівлі, в результаті чого виникла пожежа вказаної споруди», – йдеться у повідомленні прес-служби суду.

Варто зазначити, що за фактом підпалу синагоги було відкрито два кримінальні провадження за статтями «Умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу» та «Пошкодження релігійної споруди».

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close