Новини

Ситуацію щодо виселення ДЮСШ з веслувальних видів спорту розглянули в Херсонській ОДА

Ситуацію щодо виселення ДЮСШ з веслувальних видів спорту з бази комплексу Міноборони розглянули в Херсонській ОДА на засіданні Громадської ради з координації розвитку веслувальних видів спорту. Як повідомляє у соцмережах Євген Алхімов, члени ради прийняли рішення рекомендувати голові обладміністрації на етапі виконавчого впровадження по рішенню суду долучити до процесу юридичний відділ ОДА з метою укладення мирової угоди на яку погоджуються обидві сторони.

«Пояснення щодо ситуації, яка склалась надала директорка спортивної школи ВВС Тетяна Боголуцька. За її словами, у 2018 році закінчився строк дії договору оренди, укладений між двома закладами. Вона вела перемовини з керівництвом 8-СК щодо продовження дії оренди, які завершились безрезультатно. У жовтні 2019 року військова прокуратура Херсонського гарнізону звернулась з позовом про усунення перешкод у користуванні майном Міністерства оборони спортивною школою ВВС до Господарського суду. 17 грудня позов задовільнено. З’ясовано, що директора школи проти позовних вимог не заперечувала. Офіційну інформацію щодо ухваленого рішення до обласної державної адміністрації Тетяна Боголуцька надала тільки 16 березня», – пише Алхімов.

Також Громадська рада рекомендувала керівництву ОДА в подальшому передбачити кошти на орендну плату зазначених приміщень та досягти певних домовленостей щодо відтермінування виконання рішення суду до 04 квітня на підставі постанови Кабміну про запобігання поширення коронавірусу. Розглянуть й доцільність перебування Тетяни Боголуцької на посаді директорки ДЮСШ.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close