НовиниПублікації

Територію херсонського полігону ТПВ збираються віддати в постійне користування “Екополісу”

Сайт міськради Херсона зненацька вирішив популізувати комунальне підприємство «Екополіс». Але інформаційний привід вигадали несерйозний. Так, начебто херсонці чомусь хвилюються, щоб не загорівся міський полігон твердих побутових відходів. А його вже рятують для спокою містян…

“Комунальне підприємство «Екополіс», яке опікується міським полігоном побутових відходів, подбало про те, аби містяни відчували себе в безпеці. З 1 травня по 15 червня на полігон завезено 22060 тонн ґрунту та глини. Приймає їх полігон безкоштовно від будівельних організацій. Цим ґрунтом ми пересипаємо шари сміття, що унеможливлює будь-яке загоряння”, – говориться в повідомленні.

“Опікується полігоном” – дивно звучить, але, повірте, це обмовка по Фрейду.

Навіщо взагалі херсонцям розповідать про звичайну буденну справу КП та ще й з таким пафосом? Відповідь криється в деталях, про які містяни ще поки не здогаються. А взялися в міськраді підвищувати значимість цього КП зовсім неспроста.

На чергову сесію, 18 червня, вже підготовлено цікавий проект рішення “Про дозвіл суб’єктам господарювання на розробку проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок, 40 гектарів на вулиці Ракетній в Херсоні”. Це територія саме полігону твердих побутових відходів, яку просять назавжди віддати комунальному підприємству “Екополіс”.

А клопотало до мера Ігоря Колихаєва з цього приводу саме це КП. Херсонський полігон – це, як вже відомо, територія заробляння мільйонів на смітті, укриття від податків, нелегальних сміттєпереробних заводів, скандалу з чорногорським отруйним піском. А тепер її хочуть віддати в постійне користування комунальному підприємству, підконтрольному депутатові міськради Альоні Ротовій? Вона ж не так давно була кінцевим бенефіціаром сміттєвого підприємства “Ітака”, яке роками працювало на полігоні.

Повернувшись до міськради в якості депутата і негласної радниці мера, Ротова лобіювала створення даного комунального підприємства “Екополіс”, куди просунула свою людину на посаду директора – Сергія Собчука. Цих двох пов’язує спільний бізнес – підприємство, яке надає в оренду нерухомість, про що повідомляв Мій Херсон.

Отак іздалеку зараз замилюють очі херсонцям важливістю “Екополісу”, намагаються викликати довіру до КП. А насправді підстеляють соломку, щоб на сесії 18 червня про передачу 40 гектарів проголосувати без пилу та гаму.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close