Новини

ТОП-5 лікарень Херсона, які отримали найбільше фінансування від держави

Масове поширення коронавірусної інфекції змусило представників вищої верхівки влади серйозніше ставитися до медицини в Україні. 

За останні кілька місяців лікарні, зокрема Херсонської області, отримати нове обладнання, засоби захисту тощо. До того ж лікарні, які уклали договори з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), продовжують отримувати обіцяне фінансування. 

Нагадаємо, заробітна плата сімейних лікарів залежить від кількості підписаних декларацій та проведених оглядів. Простіше кажучи, гроші ходять за пацієнтом. Журналісти інтернет-видання “Мій Херсон” промоніторили офіційні дані та дізналися, скільки комунальні некомерційні підприємства Херсона отримали коштів за три квартали 2020 року. 

Зазначимо, сьогодні у Херсоні працює всього 20 комунальних некомерційних підприємств. За вищевказаний термін вони отримали 611,5 мільйонів гривень. Ми обрали ТОП-5 лікарень за найбільшим фінансуванням. 

Перелік очолює Херсонська міська лікарня ім. Лучанського. Заклад отримав 93, 4 мільйони гривень. 

Друга у рейтингу Херсонська міська лікарня ім. Карабелеша, її бюджет НСЗУ поповнило на 86,9 мільйонів гривень. З невеликим розривом та сумою 86,3 мільйони гривень третє місце рейтингу займає Херсонська міська лікарня ім. Тропіних. 

Передостанній за фінансуванням опинився Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, його бюджет НСЗУ поповнило на 82 мільйони гривень.

І п’яте місце посіла Херсонська обласна клінічна лікарня. За три квартали вдалося отримати лише 75,9 мільйонів гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close