Новини

Троє жителів Херсонщини віддали 13 тисяч гривень шахраям за “працевлашутвання” закордоном

Троє жителів Херсонської області через псевдопосередників у працевлаштуванні в Польщі та Чехії втратили усі заощадження, роботу не отримали, документи їм не оформили і гроші не повернули. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.

Усі потерпілі, дві жінки та чоловік, ще до карантину знайшли оголошення в мережі Інтернет про надання допомоги у працевлаштуванні за кордоном. А саме, посередницькі послуги у підборі вакансій на будівництві, швачок і доглядальниць за літніми людьми. Заявники перерахували посередникам через термінали гроші в сумі від 3000 гривень.

З настанням карантину посередники повідомили людям, що на короткий час призупиняють пошук їм роботи, але завжди будуть на зв’язку і одразу повідомлять, якщо знайдуть вакансії. Але минуло вже понад два місяці і посередники перестали виходити на зв’язок, їх телефони відключені, адрес цих фірм заявники не знають. Гроші ніхто не повертає. За усіма фактами поліція відкрила кримінальні провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close