Новини

У 2019 році зросли надходження до обласного бюджету від оренди майна

У 2019 році на 27% у порівнянні з 2018 роком надходжень орендної плати до обласного бюджету. При плановому показнику на 2019 рік у сумі 3,95 мільйони гривень забезпечено надходження частки орендної плати до бюджету у розмірі 4,85 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради. 

“Згідно аналізу, левову частину орендної плати до обласного бюджету спрямовують три платники: КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня», ТОВ «Стоматологічна клініка», КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня». Загалом це майже 3,2 мільйони гривень у 2019 році. Загалом укладено 293 договори оренди нежитлових приміщень у 42-х комунальних підприємствах та закладах. Кількість укладених договорів зростає з року в рік завдяки контролю за ефективним використанням майна”, – повідомили в облраді.

Для порівняння: за підсумками 2017 року до обласного бюджету надійшла частка орендної плати від оренди майна у закладах та підприємствах обласного підпорядкування у сумі 2,9 мільйони гривень, за підсумками 2018 року – 3,8 мільйони гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close