Новини

У 2020 році на Херсонщині відремонтували більше 100 км автодоріг

За 2020 рік було профінансовано робіт з капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування державного значення на суму 1, 2 млрд грн. Відремонтовано 105, 4 км, що майже у 8 разів більше, ніж у 2019 році. Про це заявив директор Служби автодоріг області Микола Савченко, повідомляє сайт обладміністрації.

«Такі темпи ремонту покриття проїзної частини дозволять забезпечити як мінімум міжремонтний термін в межах 10 років. Це при умові, що на сьогодні більшість доріг області не ремонтувались більше ніж 30-40 років», – зазначив Микола Савченко.

Щодо плану ремонтів на 2021 рік, то є укладені договори з підрядниками та пролонговані з 2020 року по об’єктах і вони першочергово включені до плану робіт. Зокрема, серед пріоритетних на Херсонщині ремонт автошляхів: Мар`янське – Берислав, Р47 – Нова Каховка – Генічеськ, Т2207 – Велика Олександрівка -Високопілля, а також ремонт 9 мостів.

Крім того, директор Департаменту інфраструктури ОДА Роман Діденко повідомив, що у зв’язку з економією коштів, отриманою за результатами тендерних процедур, виникла можливість виконання робіт на 64 об’єктах замість 55:
– 17 на  автомобільних дорогах загального користування місцевого значення загальною протяжністю 77,19 км.
– 47 на вулицях і дорогах комунальної власності у населених пунктах загальною протяжністю 32,86 км.

Загальна ж протяжність відремонтованих у 2020 році доріг складає 128 км. На виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах у 2021 році передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на загальну суму 489,4 млн грн.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close