Новини

У дар’ївській школі встановили меморіальну дошку сержантці Ірині Шевченко

Герої не вмирають, вони завжди у наших серцях! Про це неодноразово наголошували херсонські волонтери на тематичних заходах та під час благодійних акції. 

Аби підростаюче покоління знало, кому завдячувати мирним небом, та хто дійсно відстоював Незалежність України під ворожими кулями, на території навчальних закладів продовжують встановлювати меморіальні дошки. 

Вже друга така дошка з’явилася на стіні Дар’ївської школи імені Андрія Шульгіна. Цього разу вона присвячена пам’яті сержанта Ірини Шевченко. Ініціатором встановлення дошки пані Ірині виступив херсонський активіст Олег Баркаренко. 

“Олег встановив вже десяткі пам‘ятників нашим загиблим героям за свої кошти! Він дійсно Народний Герой! А чого варті його поїздки по місту з гарними піснями? Саме він є провідником України. Ось е одна дошка з’явиться у Дар’ївській школі”,- прокоментував на власній сторінці у Фейсбук херсонській волонтер Ігор Кураян.

Нагадаємо, Ірина Шевченко була медиком, волонтером, військовослужбовцем. 1 липня 2019 року близько 10:50 російські окупанти обстріляли автомобіль підрозділу ООС, який виконував завдання по евакуації пораненого в районі населеного пункту Водяне. Терористи потрапили в Хаммер українських військових протитанковою керованою ракетою.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close