Новини

У Генічеську поліцейські нагадали про правила

Задля безпеки відпочивальників працівники поліції провели комплексне відпрацювання курортних зон Генічеського району. Перевірили ринки, торгівельні майданчики, пляжі та інші місця торгівлі.  

Правоохоронці складали адміністративні протоколи за несанкціоновану торгівлю продуктами харчування, перевірили законність використання праці іноземців та виявляли порушення правил благоустрою. Особливу увагу працівники поліції приділили профілактичній роботі з відпочивальниками щодо правил безпеки на воді та запобігання нещасним випадкам. Адміністраторам розважальних закладів та продавцям нагадали про недопустимість продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.  

“Всього за добу відпрацювання працівники поліції склали 30 адміністративних протоколів на правопорушників. Ми продовжуємо і надалі наглядати за безпекою відпочивальників в курортних районах Херсонщини, патрулювати прибережну зону, попереджати і розкривати злочини та правопорушення”, – зазначив заступник начальника Управління превентивної діяльності поліції Херсонської області Ярослав Шанько.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close