Новини

У Генпрокуратурі заявили, що доказів проти голови Херсонської облради достатньо

У Офісі Генпрокурора заявили, що доказів проти голови Херсонської облради Владислава Мангера та Олексія Левіна, які проходять підозрюваними по справі Гандзюк, достатньо для завершення досудового розслідування та передачі обвинувального акту до суду. Відповідна заява була зроблена під час брифінгу заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка та заступника начальника Департаменту нагляду за спеціальними органами правопорядку Романа Романчука.

За словами правоохоронців, слідство впевнено, що замовником нападу на чиновницю міськради Катерину Гандзюк є саме Владислав Мангер, який таким чином хотів її залякати задля припинення її політичної діяльності.

Прокурори зазначили, що наразі Мангеру та Левіну надані матеріали провадження для ознайомлення. У адвокатів підозрюваних є право надати слідству докази невинуватості їхніх підзахисних. Після цього обвинувальні акти будуть передані до суду.

Роман Романчук заявив, що судове засідання, згідно із кримінально-процесуальним кодексом, має розглядатися у Херсонському міському суді. Але ОГП буде клопотати Верховний суд України про перенесення розгляду обвинувального акту до іншої області.

Також в Офісі Генпрокурора заявили про продовження досудового розслідування справи про створення злочинного угрупування на території Херсонської області, яке залякувало, за версію слідства, членів організації “Кордон”, яку очолює Олександр Цегельник, та вчинило масові заворушення біля Олешківської міськради.

Нагадаємо, що сьогодні адвокат голови Херсонської облради Дмитро Ільченко заявив, що ОГП завершило досудове розслідування данного провадження та надало на ознайомлення 50 томів справи.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close