Новини

У голови Херсонської облради новий-старий радник

Анатолій Савицький повертається на посаду радника голови Херсонської облради Владислава Мангера. Відповідна декларація опублікована на порталі НАЗК. Володіє Савицький будинком площею 394 кв.м. у селищі Антонівка. Дружина має у власності квартиру у Херсоні та земельну ділянку у Голопристанському районі, яку придбала у вересні минулого року.

Їздить новий-старий радник Мангера на “Рено Дастер” 2014 року випуску. Дохід Савицького за 2018 рік склав близько 400 тисяч гривень — зарплата та пенсія. Його дружина заробила 88 тисяч гривень та отримала пенсію у розмірі 72 тисячі. 5 тисяч доларів Анатолій Савицький зберігає готівкою.

Варто зазначити, що Савицький вже неодноразово був на посаді радника голови облради. У липні цього року він звільнився з патронатної служби. 18-го року Анатолій Савицький тимчасово очолював вище училище фізичної культури після відсторонення директора Валентина Суха на час проведення службового розслідування.

За інформацією ЗМІ, Анатолій Савицький є полковником Служби безпеки України та у 2016 році був заступником начальника СБУ Донецької області.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close