Новини

У Херсоні активісти зустрінуть співачку MARUV акцією протесту

Скандальну співачку MARUV зустрінуть у Херсоні акцією протесту. Як повідомляє голова організації «Херсонська самооборона» Інна Усачова у соцмережах, акція буде мирною. За її словами, організація концерту співачки, яка активно гастролює по містам Російської федерації, яка анексувала Крим та веде бойові дії на Донбасі, у День Гідності, 21 листопада, є неприпустимим.

«Ми вважаємо, такі заходи не гідно проводити не те, щоб 21 листопада, але в цілому у Херсоні. 21 листопада ми будемо висловлювати у мирний спосіб протест проти даної недоспівачки, уставших від російської збройної агресії, відверто проросійських осіб, що купують квитки на це дно і в такий спосіб фінансують діяльність російської підстилки», – пише Усачова у соцмережах.

Акція протесту розпочнеться за годину до початку концерту співачки. Нагадаємо, що так само у Херсоні зустрічали й Олега Вінника, якого сайт «Миротворець» вніс у свою базу після його участі у російському флешмобі «#ВСЕММИР». Разом із українським співаком, у ньому прийняли участи російські артисти, які публічно підтримують політику Володимира Путіна.

Тоді до акції долучилися близько 10 активістів, які перед входом до ККЗ «Ювілейний» розгорнули плакати із написами «Крим – це Україна» та «Вовчиці – не вівці». До них вийшов концертний директор Вінника та пояснив, що слова співака у скандальному відео були змонтовані та вирвані з контексту. За його словами, юристи артиста готують судовий позов до організаторів флешмобу.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close