Новини

У Херсоні аварія може залишити без водопостачання та водовідведення 23 багатоповерхівки

Через аварію на каналізаційному колекторі без водопостачання та водовідведення можуть залишитися 23 багатоповерхівки, сім вулиць приватного сектору, два дитячі садки і безліч об’єктів торгівлі та офісів в Таврійському мікрорайоні. Про це у соцмережах повідомив директор водоканалу Михайло Чемерис.

З минулої неділі спеціалісти водоканалу цілодобово вживали відповідні заходи щоб взяти ситуацію під контроль. Виконується перекачування пересувними помпами стічних вод в обхід пошкодженої ділянки. Розкопано одне із місць провалу для пропуску стоків по відкритому лотку.Ведеться гідродинамічна промивка засмічень, викликаних намитим з провалів грунтом. Наразі сотуація контрольована і водопостачання та водовідведення житлових будинків здійснюється у штатному режимі. Але, через замочування склепіння каналу, викликане гідравлічними підпорами, у будь яку хвилину може статися повна зупинка колектора, із відповідними наслідками”, – пише Чемерис.

За словами директора комунального підприємства, для ліквідації аварії необхідна санація пластиковою трубою 542 погонних метрів колектора. В яку суму обійдутсья ремонтні роботи, невідомо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close