Новини

У Херсоні депутат міськради вчиняє тиск на працівника управління естетики через незаконні рекламні борди

Про тиск з боку депутата міськради та радника міського голови Олександра Ложичева заявив працівник Управління естетики та зовнішньої реклами Роман Третьяков. За його словами, тиск почався після складання протоколу на незаконно встановлений рекламний борд по Бериславському шосе, на якому було розміщено привітання Ложичева.

«На данний час проти мене як інспектора Управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради ведеться інформаційний тиск з боку штатного радника міського голови та депутата Херсонської міської ради від партії «Свобода» Олександра Ложичева. Справа в тому, що Олександр Ложичев є покровителем в міській раді рекламних агенцій («Світ інформ», «Еліт веб», ФОП Самотьсов) бенефіціаром яких являється, кум по сумісництву, Устин Мальцев. Олександр Ложичев вдало вітає мешканців міста зі святами виключно на рекламних площинах цих агенцій. Так от на рахунку цих агенцій є певна кількість незаконно встановлених рекламних бордів. На адміністративній комісії 13.05.2020року розглядався складений мною адміністративний протокол на незаконно встановлений борд за адресою Бериславське шосе-вул. Залаегерсег на якому красувалося лице Ложичева, до речі Олександр, мабуть «за дивним збігом обставин» був присутній на комісії та, як наглядач, спостерігав за всім, що відбувається та як і хто із членів комісії поводиться, все повинно було відбутися за відповідним сценарієм. Так і відбулося, члени комісії не змогли визначитися з рішенням та відклали розгляд протоколу», – заявив Третьяков.

Варто зазначити, що саме ФОП Самотьосов (або компанія «Світінформ) належать колишньому очільнику екоінспекції області Устину Мальцеву, та є лідером з кількості незаконних бордів по місту. Однак, чомусь демонтувати їх міська влада не збирається.

Окрім того один з херсонських сайтів, що належить Мальцеву, почав розповсюджувати неправдиву інформацію, за словами Третьякова. У статті йдеться про те, що чиновник начебто вимагає гроші за дозволи на розміщення реклами.

«Ми отримуємо інформацію про те, що інспектори управління реклами, а саме Третьяков Роман, розробили схему отримання незаконних винагород від суб’єктів рекламного бізнесу в Херсоні за оформлення дозвільних документів на розміщення рекламних носіїв та вивісок. Документи повинні оформлюватися безкоштовно та видаватися в установлені законом терміни. Однак, щоб так відбулося, необхідно заплатити у кишеню посадовцям управління. Лише тоді процес розгляду заявок на отримання дозволів, починає рухатись. Якщо ж не платити, то процес може тривати не визначений термін. При цьому з’являються різного роду надумані відмовки. І в результаті суб’єкт господарювання отримує відмову в отриманні дозвільних документів», – йдеться у матеріалі.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close