Новини

У Херсоні депутат райради з кримінальними справами встановлює новий МАФ

Новий МАФ почали встановлювати у Херсоні по вулиці І.Кулика. Для цього навіть знесли декілька дерев. Як виявилося, новий «ларьок» встановлює депутат Дніпровської райради Херсона від «Опоблоку» Олександр Власов.

«Пам’ятаю, коли небайдужі городяни звернулися до депутатів міської ради з приводу видалення невідомими особами дерев і захаращеності пішохідної вулиці. Фото були переслані міському голові із наполяганням: відповідним структурам органів виконавчої влади прибрати гілки та висадити молоді деревця. Не відмовив, навіть надав розпорядження: ЖОДНОГО ЛАРЬОЧКА БУТИ НЕ ПОВИННО!», – пише у соцмережах секретар міськради Олена Урсуленко.

Дерева знесли за депутатським зверненням до Володимира Миколаєнко Олександра Власова. У відповіді вказано, що їх визнали аварійними начебто рішенням екологами Департаменту ЖКГ. Нагадаємо, що Олександр Власов відомий своїми кримінальними провадженнями. Зокрема, депутата звинувачують у побитті активіста «Цивільного корпусу «АЗОВ» та розбійному нападі на офіс «Херсонської самооборони» та голову місцевого осередку «Правого сектору» Наталю Вотейчкіну.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close