Новини

У Херсоні депутати хочуть дозволити ввезення сміття до міста звідусіль

На одній із сессій депутати Херсонської міськради збираються відмінити рішення минулої каденції «Про заборонну ввезення на територію міста побутових відходів з населених пунктів, які територіально не відносяться до Херсонської міськради». Мораторій на ввезення чужих відходів на територію Херона діяв із 2013 року.

Про «грандіозні» плани місцевих обранців у соцмережі повідомив Тарас Бузак і опублікував фото документу.

«Міська влада хоче дозволити звозити на міське звалище сміття з усієї України. Депутати минулої каденції заборонили приймати з інших міст сміття на херсонський полігон. Ще місяць тому, міський голова пан Колихаєв теж був проти. Але вже сьогодні…ЗА Цим Рішенням надається дозвіл тягнути сміття в Херсон звідусіль – з будь якого міста України», – написав Тарас Бузак.

У коментарях херсонці були, мягко кажучи, в шоці від вищезгаданої ідеї депутатського корпусу. І формулювання в проекті рішення – «з метою надходжень до місцевого бюджету» їх зовсім не заспокоювало. І дійсно, про які «надходження» можна думати, коли херсонське сміттєзвалище і без «допомоги» стороннніх населених пунктів вже давно переповнене. А “надхождення” більше осідали в кишенях, а не бюджеті міста.

Як повідомляє МОСТ з посиланням на оточення мєра Колихаєва, це питання лобіює депутат міськради від ОПЗЖ Альона Ротова. Схожу думку висловили і деякі коментатори, припускаючи, що «Ротовій просто потрібно легалізувати чорногорський пісок». Мій Херсон раніше розповідав про те, як Альона Ротова хоче продовжувати контролювати міське звалище, навіть після скандалу з чорногорським піском, про який Мій Херсон також повідомляв.

Відмітимо, шо зважаючи на останні події, деякі містяни, ще до прийняття міськрадою цього рішення, навіть пригрозили мітингами та перекриттям доріг.

Андрій Мацюк: «Якщо так вирішать, то хай згадають, що в місті Херсоні є активісти, які не дозволять це робити. Мешканці Північного і Зеленівки будуть дуже злі, коли почнеться таке дійство. Перекрити дороги до місцевого звалища зможемо дуже швидко. Мешканці Північного, Зеленівки і Таврійського дихати брудом і димом із сміття звалища вже не будуть!!!»

Головне фото ілюстративне

Читайте також

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close