Новини

У Херсоні кафе депутата райради порушує карантин (відео)

Поки вся Україна обговорює нардепа Миколу Тищенко та роботу його київського ресторану “Велюр”, у Херсоні депутат Дніпровської райради вирішив, що йому теж можна відновити роботу власного кафе під час карантину.

Мова йде про депутата від “Радикальнох партії Ляшко” Романа Хомусяка та його закладу “Дача” по вулиці Миру. Як повідомляють у соцмережах свідки, 2 травня там влаштували такий собі “корпоратив”. Гучну музику та веселі вигуки відвідучів закладу чули мешканці найближчих багатоповерхівок ще з 12-ої години дня.

На місце була викликана патрульна поліція, але дії правоохоронців були більш ніж дивними, розповідають свідки.

Патруль викликали тричі. Перший патруль не знайшов літній майданчик, другий — проїхав повз кафе, а третій патруль зателефонував та повідомив, що їде до нас з Антонівки. Але коли поліція прибула, то люди з кафе вже розійшлися”, – каже свідок.

У Херсоні кафе депутата райради порушує карантин (відео)
Роман Хомусяк. Фото з сайту Дніпровської райради

Варто зазначити, що на заклад “Дача” скаржилися мешканці найближчих будинків давно. Зокрема, до закладу неодноразово викликали поліцію через шум після 22-ої години вечора. Але, як і в ситуації з порушенням карантину, реакції правоохоронців немає взагалі. Чи то через небажання поліції реагувати на подібні випадки, чи то через “депутатський мандат” власника “Дачі”.

Адміністрація закладу на діалог з місцевими мешканцями не йде, або ж просто ігнорує всі скарги.

Окремо варто відзначити, що депутат Роман Хомусяк становився в епіцентрі земельного скандалу у вересні минулого року. Тоді голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв своїм розпорядженням віддав в оренду дружині обранці 3,3 гектари Олешківського лісу «для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей». Але землю Роман Хомусяк чомусь не вказав у декларації за 2019 рік.

Читайте також

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close