Новини

У Херсоні компанія депутатки від “ОПЗЖ” використовує нелегальну робочу силу на сміттєзвалищі

Оператор херсонського сміттєзвалища ТОВ “ТД Ітака” знову в епіцентрі скандалу. Поліція провела рейд навколо території звалища для недопущення використання там нелегальної дитячої праці. Правоохоронці виявили декілька халабуд, де проживали родини з дітьми, які приїхали в Херсон із Закарпаття на заробітки. Самі вони пояснили, що на звалищі збирають то сортують сміття, яке згодом здають.

“Всього у саморобних бараках знаходилося 15 дорослих і 10 дітей віком від 5 місяців до 12 років. Неповнолітні не відвідували ні садочок, ні школу. Поліцейські ретельно перевірили інформацію щодо можливої експлуатації дитячої праці і вона не підтвердилася. Під час рейду правоохоронці виявили, що родини проживають у антисанітарних умовах, тож, задля безпеки дітей, їх разом з матеріями помістили в лікарню для обстеження та надання необхідної допомоги. Також після вивчення та перевірки всіх матеріалів вирішуватиметься питання щодо можливого притягнення батьків до відповідальності за злісне невиконання обов’язків по догляду за дітьми”, – повідомили в поліції.

У Херсоні компанія депутатки від "ОПЗЖ" використовує нелегальну робочу силу на сміттєзвалищі

Якщо нелегальної дитячої праці правоохоронні органи не знайшли, то факт використання “Ітакою” нелегальної робочої сили вкотре підтвердився. Минулого разу, в травні минулого року, поліцейські виявили на звалищі 25 заробітчан. Тоді правоохоронці перевіряли порушення трудового законодавства компанією “Ітака”. Однак, чи було відкрито кримінальне провадження, невідомо.

Зазначимо, що ТОВ “ТД Ітака” де-факто належить екс-регіоналці та чинній депутатці міськради від “ОПЗЖ” Альоні Ротовій. Хоча формально вона переписала свою частку статутного капіталу на свого родича Сергія Берзана. Зроблено це для “відбілювання” репутації Ротової після “чорногорського скандалу” на фоні призначення радником міського голови з питань житлово-комунального господарства. Друга частина компанії належить іншому фігуранту скандалу з “чорногорським піском” Олександру Тяну. Чи будуть притягнені до відповідальності посадовці “Ітаки” через використання нелегальної робочої сили, питання до правоохоронних органів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close