Новини

У Херсоні люди депутата продовжують погрожувати мешканцям багатоповерхівки

Люди депутата Дніпровської райради від «Радикальної партії Ляшка» Романа Хомусяка, який володіє кафе “Дача”, продовжують погрожувати мешканцям багатоповерхівки, яка знаходиться поруч з кафе.

У Херсоні люди депутата продовжують погрожувати мешканцям багатоповерхівкиНевідома особа знову написала дівчині, яка викликає патрульну поліцію до закладу для припинення порушення законодавства. Зокрема, через гучну музику після 22:00. 

“І ось через місяць ЦЕ знову з’явилося. Не знаю, де вчать так спілкуватися з людьми, але образами мене не налякати (у нас не 90-ті). Спілкуватися з такими людьми немає бажання. Абонент залишився без відповіді і був забанений”, – написала у соціальній мережі “Фейсбук” Людмила. 

Зазначимо, що гучна музика після 22:00 для закладу, який належить депутату Хомусюку, звична справа. Проте правоохоронці не спішать реагувати на порушення адміністративного кодексу. Тож назріває питання: у Херсоні закон діє не для всіх? Якщо ти депутат, то можна багаторазово порушувати адмінкодекс і погрожувати людям?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close