Новини

У Херсоні мер звільняє керівників комунальних підприємств – причини “особисті”

Новий мер Херсона Ігор Колихаєв продовжує чистити керівні місця – чергові на звільння директори двох КП: “Херсонводоканалу” – Михайло Чемерис та “Сервіс – Опт” – Ігор Грек, про якого нещодавно писав Мій Херсон.
Нагадаймо, 9 березня до директора КП «Сервіс-Опт» виїжджала депутатська комісія міськради Херсона. Це була реакція на скарги підприємців, які орендують приміщення на торговій базі на вулиці Некрасова, 2. Вони вимагали в мера звільнити керівника КП «Сервіс-Опт» Ігоря Грека. Вони направили звернення Ігорю Колихаєву, розповівши про всі темні справи директора.
Зокрема на Чемериса скарг не було, але і його персона не задовольняє Колихаєва. Або комусь дуже знадобилося “смачне” місце…
“Сьогодні (13 березня) прийняв для себе важливе рішення. На зустрічі з міським головою передав заяву про своє звільнення з посади директора водоканалу. Причини, назвемо їх, особисті.
Хочу подякувати кожному працівнику підприємства. Дякую вам за підтримку. Ви справжні професіонали. А пишатися нам є чим і вашу працю по достоїнству оцінили містяни. Впевнений,що новий очільник оцінить ваш професіоналізм і підприємство отримає новий стимул у своєму розвитку. Здаю підприємство фінансово стабільним,хоча проблем дуже багато. Сподіваюсь,що новий керівник успішно з ними справиться”, – написав в соцмережі Михайло Чемерис.

Читайте також

Один коментар

  1. Сын чемериса с прокурорского места по личным причинам с папой вместе двинет или не все взятки еще пособирал игорь чемерис?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close