Новини

У Херсоні може закритися притулок для бездомних тварин

У Херсоні притулок для бездомних тварин «Шанс», який створили волонтери, на межі закриття. Про це повідомляється на сторінці у соцмережах. Причина припинення діяльності — брак коштів на утримання тварин та борги.

«Це, напевно, кінець нашої діяльності та всьому, що в нас вийшло за 10 років. Що буде далі з притулком, невідомо», – пишуть волонтери.

За словами зоозахисників, притулок загруз у боргах. Його сума складає більше 15 тисяч гривень. І це лише за корм для тварин, вивезення сміття та вакцинацію.

“Навіть якщо частину собак ми випустимо, не знаю як підніметься рука це зробити, тих які прибилися самі або жили в небезпечних місцях, що робити з тими, які виросли в притулку і з тими, хто був врятований від смерті, яких ми рятували, лікували, дбаємо? Вони не виживуть, але й у нас зараз катастрофа. Притулок крім пожертвувань, завжди підтримувався особистими коштами, зараз такої можливості немає”, – зазначили волонтери “Шансу”.

Наразі волонтери оголосили збір коштів на утримання тварин. Варто зазначити, що у соцмережах на заклик зооактивістів «Шансу» відгукнулися багато людей. Окрім грошей, херсонці пропонують волонтерам корми для тварин та інші необхідні речі.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close