Новини

“У Херсоні на боротьбу з коронавірусом виділили кошти в насміх”: депутат звернувся до Президента

З бюджету Херсона майже в однаковому обсязі виділили кошти на підтримку футбольного клубу та лікарень, які у місті визначенні базовими у боротьбі з коронавірусом  COVID-19. З проханням втрутитися у цю ситуацію депутат Херсонської міської ради Артем Кияновський звернувся до Президента України Володимира Зеленського. Лист-звернення у соціальній мережі опублікував його колега по депутатському корпусу Віталій Богданов.

“18-го березня 2020 року на позачерговій сесії Херсонської міської ради мер міста Миколаєнко В. В. та його більшість на боротьбу з коронавірусом виділили кошти в насміх. Тільки 11 млн грн на боротьбу з коронавірусом для трьох лікарень Херсона, а це аж по 3,6 млн грн на кожну! Майже стільки, скільки на підтримку футбольного клубу”, – йдеться у звернені Кияновського.

Також у листі йдеться і про те, що міський голова Володимир Миколаєнко навмисно затягує проведення позачергової сесії, де мають визначитися з виділенням коштів на придбання для херсонських лікарень апаратів штучної вентиляції легень. Хоча, звернення про проведення позачергового пленарного засідання сесії підтримало більшість народних обранців – 30.

“У Херсоні на боротьбу з коронавірусом виділили кошти в насміх”: депутат звернувся до Президента

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close