Новини

У Херсоні обмежать продаж алкогольних напоїв

Наступного року управління споживчого ринку міської ради має підготувати проект рішення про обмеження продажу алкогольних напоїв у Херсоні. Про це вказано на сайті міської ради. Підготувати та винести проект на розгляд депутатам мають у лютому-березні 2020 року.

«Збереження та зміцнення здоров’я населення, захист від негативних наслідків споживання алкогольних напоїв, мінімізація соціального, економічного впливу алкоголізму на суспільство, дотримання правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях та захисту населення від шкідливого впливу шуму, а також зниження рівня злочинності на території м.Херсона», – вказано у меті проекту.

Міська влада планує заборонити продаж алкоголю з 22:00 до 10:00. Варто зазначити, що рішення про заборону продажу міцних напоїв та пива прийняли депутати обласної ради ще у 2017-му. Однак для набрання сили дану ініціативу мали підтримати усі місцеві ради Херсонщини. Але цього не відбулося. Зокрема, Херсонська міськрада неодноразово намагалася ввести обмеження, але не склалося.

Заборону продажу алкогольних напоїв депутати міської ради вводили на час воєнного положення, яке було оголошенно наприкінці 2018 року через агресію Росії у Керченській протоці відносно українських військових суден. Але, як показав час, по факту заборона так і не діяла.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close