Новини

У Херсоні поліція склала протокол на матір, яка вживала алкоголь в присутності 3-річного сина

Подія відбулася у центрі Херсона. В поліцію зателефонували перехожі і повідомили, що неподалік церкви у компанії безхатченків знаходиться жінка з маленьким хлопчиком. Мати поводилася неадекватно.

На місце прибули працівники мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП. Біля покинутої будівлі на землі сиділа 25-річна жінка, а поруч знаходився її 3-річний син. Поведінка матері вказувала на те, що вона знаходилася у стані алкогольного сп’яніння. Жінку запросили до Херсонського відділу поліції.

З’ясувалося, що родина на обліку соціальних служб не перебуває. Жінка пояснила, що працювала у нічну зміну, а вранці вивела сина на прогулянку. На вулиці зустріла знайомого, який запросив її відпочити разом з ним. Вони прийшли до покинутої будівлі, де знаходилися безхатченки. Разом вживали алкогольні напої. Свою поведінку молода мати пояснила великою втомою і пообіцяла більше не вживати алкоголь.

З жінкою поліцейські провели профілактичну бесіду та склали щодо неї адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Задля безпеки матері та сина, працівники поліції відвезли їх додому.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close