Новини

У Херсоні поліція та Держпродспоживслужба взялася за «комунальні ринки» депутата Больбота

Черговий рейд по ринкам депутата Херсонської міськради Дмитра Больбота провели працівники поліції та Держпродспоживслужби. Зокрема, перевірка відбулась на торгових точках, що розташовані по вулиці Миру та біля залізничного вокзалу. Результати рейду приголомшують — фахівці не виявили жодного продавця з відповідними дозвільними документами. Простими словами обслуговуючий кооператив «Комунальний ринок», який де-факто належить депутату Больботу працює незаконно.

«У бік фахівців ГУ Держпродспоживслужби від продавців лунали погрози та образи. За фактами перешкоджання професійній діяльності готуються відповідні звернення до правоохоронних органів», – заявили в Держпродспоживслужбі.

Погрози лунали через виявлені порушення — бруд, відсутність документів на мʼясо та рибу, порушення санітарних вимог та вимог щодо зберігання продукції. Зі свого боку поліція вже склала більше 10 протоколів за торгівлю у невстановленних місцях.

Варто зазначити, що згідно рішення виконкому Херсона, на територіях «Комунального ринку» заборонена торгівля мʼясом та рибою. Але поки Держпродспоживслужба та правоохоронні органи намагається боротися з депутатським незаконним бізнесом, місцева влада продовжує закривати очі на чисельні порушення з боку Больбота, давши таким чином мовчазну згоду на депутатське свавілля у місті.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close