Новини

У Херсоні протестуватимуть перевізники і дачники

Тілько но нещодавно розпочався сезон річкової навігації, як у Херсоні з новою силою розгорівся скандал навколо водних перевезень. Перевізники заявляють, що на них тиснуть мешканці провулку проточного та представники Херсонської міської ради, зокрема депутат Ігор Семенчев. Через це на вихідні вони відмовилися перевозити більше 12 осіб одним судном, що призвело до чималих черг.

“По скаргам проводяться спеціальні перевірки перевозки пасажирів зі старого причалу у Гідропарку відповідною інспекцією. Складені відповідні протоколи, оскільки судна перевозили більше 12 осіб. Держінспектори повідомили, що на них тисне міська рада та Семенчев (ред. – депутат Херсонської міської ради, директор КП “Гарантія”) і дано завдання знищити існуючих законних перевізників шляхом позбавлення ліцензії! Запрошуйте керівництво міста, мера (такого ж дачника, як і ви) для прийняття рішення виходу з цієї ситуації”, – йдеться у звернені перевізників до дачників.

У Херсоні протестуватимуть перевізники і дачники

Також у листі йдеться, що через цей конфлікт 7, 8 та 9 березня на дачі будуть перевозити тільки по 12 чоловік. Такий стан справ уже призвів до чималих черг на причалі у Гідропарку. Фото у соціальній мережі “Інстаграм” опублікував “Інформатор Херсон”:

У Херсоні протестуватимуть перевізники і дачники У Херсоні протестуватимуть перевізники і дачники

Для того, аби привернути увагу на проблему тиску на перевізників, вони зберуться на мітинг біля Херсонської міської ради цього вівторка, 10-го березня. 

Зазначимо, що конфлікт між дачниками та місцевими виникає далеко не перший раз. Жителі провулка Проточний, незадоволені тим, що через їх провулок їздять до причалу дачники і ті, хто їх привозить і відвозить. Жителів провулка обурюють шум, що розбивається автомобілями дорога, а також сміття, який дачники залишають після себе.

У квітні 2019-го року міське комунальне підприємство «Гарантія» побудувало на «Острові» біля Гідропарку новий причал. І це тільки загострило конфлікт між жителями провулка Проточний і дачниками. Останніх активно підтримують перевізники.

Жителі провулка, які вже не вперше в знак протесту перекривали що веде до причалу дорогу, вимагають демонтажу старого причалу, що заважає їх спокійному життю.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close