Новини

У Херсоні ремонтуватимуть ліфти тільки за умов співфінансування з мешканцями будинків

Проблеми житлово-комунального господарства, зокрема шляхи вирішення питання з непрацюючими ліфтами в Херсоні обговорювали сьогодні, 25 травня, в міськраді.

«На сесії депутати прийняли рішення, якого всі довго чекали – мова йде про механізм участі співвласників багатоквартирних будинків у співфінансуванні їх спільної власності. Ваше завдання: детально пояснити херсонцям, як тепер буде відбуватися цей процес, – звернувся до підлеглих міський голова Ігор Колихаєв. – Ліфти – власність мешканців будинку, закон передбачає, що й опікуватися станом ліфта мають саме мешканці будинку, але ми не кинемо людей напризволяще, залишивши наодинці з цією проблемою. В цьому році, згідно з програмою, ми допоможемо профінансувати капремонти в розмірі 60% від вартості, за умови, що самі мешканці зберуть ще 40% (в тому числі взявши кредит у банку на вигідних для них умовах)».

 

Читайте також

Один коментар

  1. У мене виникає запитання, якщо ліфти це власність самих мешканців будинку, то на якій підставі ми купуємо картки та поїздки в НАШИХ ліфтах в Херсон ліфті???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close