Новини

У Херсоні відбудеться виставка «Будіндустрія 2020. Енергозбереження»

У ККЗ Ювілейний з 2 по 4 квітня відбудеться 22 галузева будівельна виставка «Будіндустрія 2020. Енергозбереження». Традиційний організатор заходу – Херсонський Виставковий центр «Експо- Центр». 

На  виставці будуть представленні  пропозиції у різних сегментах ринку: від будівельних матеріалів – до енергозберігаючих технологій. На стендах учасників будуть представлені матеріали та технології: вікна, двері, фасади, освітлення, будівельні та оздоблювальні матеріали, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, енергозберігаючі технології, нові рішення для комунального господарства, благоустрою оселі та прилеглої території.

Традиційно презентуються не тільки продукція та послуги, але й вивчаються нові тенденції, зустрічаються  ділові партнери, досягаються  домовленості про подальшу співпрацю. Учасники виставки завжди очікують появи нових споживачів і покупців, міцних взаємовигідних контактів, відвідувачі – нової інформації про товари, що може оптимізувати робочий процес. Це головне завдання, яке вирішує виставка

У рамках виставці  відбудеться різноманітна  ділова програма це конференції та семінари. Всі дні роботи –  різноманітні майстер – класи компаній-учасників. На відкритому майданчику виставці буде проходити демонстрація товарів експонентів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close