Новини

У Херсоні відкриється ще одна лабораторія для тестування на коронавірус

З липня цього року, крім обласного лабораторного центру МОЗ України, ПЛР-тестування на COVID-19 на Херсонщині робитимуть і в обласній інфекційній лікарні ім. Г.І.Горбачевського. На базі медзакладу для цього переобладнали лабораторію. Її потужності дозволять опрацьовувати понад 90 зразків біоматеріалів за 12 годин. Про це повідомили в обладміністрації.

«Ця лабораторія не нова. З 2007 року її використовували для проведення ПЛР-досліджень на наявність інших хвороб. З початком поширення COVID-19 ми почали працювати над її переобладнанням для тестування на коронавірус», – розповів директор обласної інфекційної лікарні Володимир Мітковський.

За його словами, ремонт у приміщенні лабораторії зробили власними силами, а кошти для придбання комплексу обладнання вартістю понад 900 тисяч гривень у березні цього року виділили з обласного бюджету. Наразі лікарня вже отримала частину необхідного устаткування для проведення досліджень. Решту ж, за умовами договору, мають поставити до середини липня.

За словами медиків, вказаної кількості ПЛР-тестувань на COVID-19 цілком достатньо, аби забезпечити потреби пацієнтів лікарні. Окрім того, за необхідності тут допомагатимуть з діагностикою коронавірусу іншим медзакладам області.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close